HAKKINDA TSS PRO TSSPRO Elektronik LTD, 2016 yılında profesyonel Audio / Video sistem ürünlerinin satışını yapmak, projelendirmek ve teknik servis hizmet desteği ile müşteri taleplerine Ar-Ge ve üretim yapmak için kurulmuş bir firmadır. Zaman içinde müşterilerinin ortaya çıkan ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, alanında ithalatını yaptığı markaları ile değişik çözümler sunabilen bir şirket haline gelmiştir. 2018 yılında sunduğu çözüm gamlarını daha da genişleterek, çeşitli kalemlerde, ürünleri olan markaların da distribütörlüğünü alarak, çözümlerini çeşitli alanlarda kendi ürünleri ile sunan bir firma haline gelmiştir. Değişik uygulama şekilleri ile Projeksiyon Sistemleri, Digital Signage, Seslendirme, Görüntü Dağıtımı, Otomasyon Sistemleri, Toplantı Odası, Konferans Salonu, Eğitim Sınıfları ve Sistem Entegrasyon uzmanlığı ile özel çözümler sunabilmektedir. Sektöründe sürekli eğitimi prensip haline getiren bizler, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojik gelişimleri, eğitimleri, organizasyonları ve sertifikasyonları yakından takip ediyoruz. İsmimizin baş harflerinden bulunan “T”echnical “S”upport “S”olution “P”roject ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi ve çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş bir şirketiz.
MİSYONUMUZ

Kullanıcıların zorlanmayacağı, mevcut ekipmanlarla kısıtlanmadan, katma değerli, erişilebilir teknolojik çözümler üretmek.

VİZYONUMUZ

Herkese Uygun, Herkes için Teknoloji. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyip analiz ederek, en uygun çözümü sunmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz ve İş ortaklarımızla olan ilişkilerimizi şeffaflık, dürüstlük anlayışı ile yürütür, tutamayacağımız sözleri vermez, verdiğimiz de mutlaka tutarız!